Classic komplekts

Jauns produkts

Classic komplekts

Vairāk informācijas

12 vienības:

10.00 EUR AR PVN

Vairāk informācijas

CLASSIC ir ekspertu radīta, efektīva un klīniski pārbaudīta ierīce, kura atvieglo vai novērš sāpes mugurā un muguras apvidū. Veiktie pētījumi ir pierādījuši, ka muguras sāpes samazinājās 80% respondentu, kas bija lietojuši CLASSIC vismaz 21 dienu.

Masažieris darbojas tikai pateicoties tā formai, neizmantojot citus enerģijas resurus, piemēram, magnētus vai baterijas.

CLASSIC unikālās formas hipoalerģiskā neilona skriemeļu posmi ir radīti, lai darbotos kopā ar Jūsu skriemeļiem. Posmu forma atbalsta Jūsu mugurkaulu visā garumā ar vieglu spiedienu, līdzīgi kā osteopāta vai fizioterapeita pirksti.

 CLASSIC komplektā ietilpst:

  • Mugurkaula masažieris visam mugurai,
  • Muguras lejasdaļas masažieris,
  • Kokvilnas somiņa,
  • CLASSIC vingrojumu programma – izstrādāta, lai atvieglotu muguras sāpes un novērstu to rašanos.

Pateicoties unikālajai pielāgošanas sistēmai, 

CLASSIC ir ļoti praktisks, viegli pielāgojams ikviena augumam un ērts valkāšanai.

CLASSIC masāžas efekts stimulē tuvu mugurkaulam esošos muskuļus, kas, savukārt, rada siltumu, kas veicina asins cirkulāciju, remdējot Jūsu muskuļu sāpes un samazinot to sasprindzinājumu.

Lietojot

CLASSIC, Jūs varēsiet izbaudīt visas relaksācijas priekšrocības kā strādājot, braucot ar automašīnu un iepērkoties, tā arī vingrojot, atpūšoties, ceļojot vai guļot, jo tas ir praktiski nemānāms.

Mēs to īpaši iesakām cilvēkiem, kuri ir vairāk pakļauti muguras savainošanas riskam, kā arī tiem, kuri cieš no muguras sāpēm – sievietēm stāvoklī, profesionāliem šoferiem, sēdoša darba darītājiem un fiziska darba darītājiem.

Recenzijas

No customer reviews for the moment.

Uzrakstīt recenziju

Classic komplekts

Classic komplekts

Classic komplekts